Bandana Orc - rouška, nákrčník, šátek, maska

Reference: YS75

79,00 Kč
S DPH 3-4 dny

Zpestřete pandemii, pobavte okolí, pořiďte si vtipnou roušku

Vtipná či slušivá designová rouška ve formě nákrčníku má nejen velice variabilní použití od zakrytí obličeje až po improvizovaný řemen na malotraktor, ale navíc jejím nošením pobavíte okolí a vykouzlíte úsměvy pod okolojdoucími rouškami.

Množství
Skladem

Co si budeme povídat, doma vyráběné roušky nemají žádný zásadní zdravotní efekt, stejně tak i naše nákrčníky vás ochrání hlavně před pokutou 10 tisíc korun za nezakrytí tváře, ale zároveň fungují jako působivý módní doplněk za pár korun, mají desítky způsobů použití a pokud se rozhodujete mezi nákrčníkem nebo kvalitní rouškou, pak vězte, že si elastický nákrčník můžete pohodlně přetáhnout i přes roušku.

Materiál je elastický polyester s digitálním potiskem, který se přizpůsobí vaší velikosti. Jedna velikost pro všechny, jen pokud máte velkou hlavu, může dojít k deformaci grafiky. To ale může mít i pozitivní efekt u strašidelnějších motivů.

Rozměr látkového tunelu je 25x50cm, materiál je velmi lehký, ale přesto dokáže příjemně zahřát, ochránit před nyní všudypřítomným větrem i odclonit nepřijemné pyly.

Důležité: Materiál lze prát, ale rozhodně ho nesmíte žehlit!

YS75

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: