Bandana Reptile Blue - šátek, maska, balaclava

Reference: YS19

79,00 Kč
S DPH

Staň se chvíli plazem, nulová šance nákazy - rouška Reptile

Vtipná či slušivá designová rouška ve formě nákrčníku má nejen velice variabilní použití od zakrytí obličeje až po improvizovaný řemen na malotraktor, ale navíc jejím nošením pobavíte okolí a vykouzlíte úsměvy pod okolojdoucími rouškami.

Množství
Poslední kus skladem

Co si budeme povídat, doma vyráběné roušky nemají žádný zásadní zdravotní efekt, stejně tak i naše nákrčníky vás ochrání hlavně před pokutou 10 tisíc korun za nezakrytí tváře, ale zároveň fungují jako působivý módní doplněk za pár korun, mají desítky způsobů použití a pokud se rozhodujete mezi nákrčníkem nebo aktivní rouškou, pak vězte, že si elastický nákrčník můžete pohodlně přetáhnout i přes roušku.

Materiál je elastický polyester s digitálním potiskem, který se přizpůsobí vaší velikosti. Jedna velikost pro všechny, jen pokud máte velkou hlavu, může dojít k deformaci grafiky. To ale může mít i pozitivní efekt u strašidelnejších motivů.
Rozměr látkového tunelu je 25x50cm, materiál je velmi lehký, ale přesto dokáže příjemně zahřát, ochránit před nyní všudypřítomným větrem i odclonit nepřijemné pyly.

Důležité: Materiál lze prát, ale rozhodně ho nesmíte žehlit!

YS19

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: